ústecké multi-žánrové hudební těleso
TOPlist

Add název kapely

Add název kapely - obrázek

Add název kapely - obrázek

Vzhledem k tomu, že za posledních 14 dní se mě už asi 3 lidi ptali na význam názvu naší kapely, rozhodla jsem se uvést toto oficiální prohlášení.

Na počátku byla spousta návrhů jako třeba Obratel kozoroha, Multifetamin, Alotria a další podobný hovadiny. Jednou jsme však seděli v hospodě, kde si Muf objednával arašídy a jistým přežbleptem došlo ke zkomolení názvu na obalu. Toho jsme se chytli a použili jej pro název kapely. Žádná jiná extra historka k pojmenování kapely se tak neváže.

V žádném případě se nejedná o jakékoli zneuctění obyvatel naší matičky Země  z blízkého východu, netřeba hledat ani nějaký záměr mít v názvu kapely sprosté slovo – není totiž anglicky. Nepatříme ani k vášnivým chovatelům papoušků. Zkrátka protože nás dlouhou dobu nic kloudného nenapadlo a nebo jsme se stále nemohli rozhodnout, zůstali jsme u této varianty. Ono taky, co pořád sakra vymejšlet.

I když název žádný hlubší význam nemá, od počátku jsou různé tendence jej vyobrazovat (viz galerie níže). Snažte se ale vymalovat něco, co vlastně nevíte jak vlastně vypadá a co doopravdy znamená!?!

22.05.2008 12:55:33
slamova.alena
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one