ústecké multi-žánrové hudební těleso
TOPlist

restaurace Panorama, Teplice

Druhé vystoupení v super teplické restauračce Stará panorama (co my bysme za takovou v Ústí dali). Tentokrát se jednalo o benefiční koncert "Rock for help". Výtěžek ze vstupného byl směřován do dětského domova v Tuchlově. Jsme rádi, že jsme opět mohli podpořit správnou věc a snad to nebylo na Panče naposled.

panca 01.jpg

Benefiční akce na podporu onkologického oddělení Masarykovi nemocnice v Ústí nad Labem, Habrovické koupaliště

Píseň věnovaná od nás speciálně této akci je KAREL.

Proč se zrovna Mufa a Míry ptala ta paní v anketě na kouření a marihuanu??? To mi opravdu není jasné...

roackfest01.jpg

Jedna z nejpovedenějších akcí tohoto roku. Naše kapela dostala příležitost zahrát si po boku slavných jako např. Tublatanka, Turbo, Visací zámek, Motorband, Tony Ducháček & Garáž, Morrior, Stará škola a další. Oceňujeme výtečnou práci zvukaře (snad poprvé za celou dobu našeho působení bylo rozumět zpěvu) a také skvělý přístup pořadatelů.

billboard01.jpg

restaurace Stará panorama, Teplice

Naše první seznámení s touto příjemnou hospůdkou (R.I.P). Jedna z nejlepších akcí tohoto roku. Už se těšíme na další. Tady je pár fotek a jako novinka časem přibude taky nějaký to video. Zatím prosíme o trpělivost.

panorama 01.jpg

klub Mon Cheri, Mojžíř

Tak tahle akce stála fakt za to. Celý večer se zvrhnul v šílenou pařbu se vším, co k tomu patří. Vše podstatné o průběhu si přečtete v Áji recenzi nebo v recenzi Ústeckého týdeníku. Tady je k nahlédnutí pár fotek, které jsou rozděleny do několika stěžejních epizod.

před...

před...

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one