ústecké multi-žánrové hudební těleso
TOPlist
zdroj: http://bandzone.cz/feastoffriends, 13.07.2008

Aneb z Chomutova do Jirkova, nazpátek a ještě jednou tam.

autor: Vítězslav Štefl + 5 jeho nejlepších žáků První rockové kytarové školy, zdroj: hudební časopis Muzikus (http://www.muzikus.cz), duben 2008

Komentář:

Článek z dubnového čísla časopisu Muzikus od velkého ústeckého kytarového mága Víti Štefla - Stará škola (to kdyby byl náhodou někdo takový analfabet a nevěděl). Příspěvek autora je doplněn o krátké komentáře 5-ti nejlepších žáků První české rockové kytarové školy, mezi které byl vybrán i Alan. Jeho "štěk" vyseparován, tak mu dopřejte těch 5 minut slávy. Nicméně článek uveřejňuji kompletní, protože naše kapela se s ním více méně ztotožňuje (to sem mám prý napsat). A komu by se to špatně četlo, tak mu nezbude než si zakoupit originální výtisk tohoto čísla.

kompletní text se zobrazí po kliknutí na "zobrazit celé"

Alanův příspěvek
Alanův příspěvek
Report from BigBít - obrázek

Report from BigBít - obrázek

zdroj: http://www.undergroundlives.com, autor: Pilda, 17.6.2007
zdroj: http://www.alanrohan.net, březen 2007 a http://rockmag.cz

číst článek

Ad Ester Ládová - obrázek

Ad Ester Ládová - obrázek

zdroj: http://www.bleskove.aktualne.cz, 12.1.2007

Komentář:

Po raketovém nástupu Esterky na pole šoubiznisu byla Ája jakožto spolužačka ze střední školy dotázána jistou amatérskou žurnalistkou na vzpomínky ze školních let na Ester Ládovou.

Odpověď zněla asi ve smyslu: "O jejích vztazích s muži toho moc nevím, protože jsme se prakticky „nekamarádili“ a tím pádem Vám toho moc neřeknu. A o jejím působení na domácí hudební scéně si zkrátka myslím své." Tímto debatu s pisálkem ukončila.

Ovšem novinářka lačná úspěchu s vidinou báječné příležitosti jak udělat kariéru na žhavém příběhu „ošklivého káčátka“ se s mojí odpovědí nehodlala smířit a jak se říká, když není žádná kauza – vymyslíme si jí. A pak se bavte s novináři.

Následovali asi 3 útoky na mojí osobu ve vzkazníku naší třídy na serveru spoluzaci.cz. A já byla tak opatrná...

Pozn.: Ta metalová bubenice, to mám být já. Paní se trošku zamotaly dvě kapely dohromady - Arashit a Necrosorth. Aspoň, že z toho neudělala Necroshit...

číst článek

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one