ústecké multi-žánrové hudební těleso
TOPlist

Bilancování

     Tak za sebou máme další společný koncert s měrunickou Legalizací. Náš výkon oproti minulé akci o poznání lepší, takže ten ples byla asi jenom nějaká slabá chvíle. Výstup Legalizace, která v současné době čítá již 5 členů, nás velice pobavil. Bylo to super, chlapi!
     Jinak Arashitem ve středu otřásla první menší rozepře; Alana chytil jakýsi splín, ale nyní se zdá, že už to nějak odeznělo a jedeme dál. Možná by si mohl v prvé řadě sáhnout nejdříve sám do svého vlastního svědomí (stejně tak i ostatní členové souboru). No a tvůrčí krize překonána hned včera, tj. v úterý na zkoušce, kdy Alan donesl další nápad, takže momentálně pracujeme na novém songu. Textík zatím není zvolený, i když je z čeho vybírat, neboť máme bohatou zásobu od našich dvorních dodavatelů textů.
     Ústeckým hudebním podhoubím začínají kolovat zvěsti o reinkarnaci ústeckých H4S, tak že by bylo zase s kým pořádat koncerty a splatit tak své dluhy? No, uvidíme. Momentálně půlka kapely řeší otázku bydlení, takže času je málo a tak koncertujeme pouze sporadicky. První ústecké vystoupení po 3/4 roce tak bude na pivovarských slavnostech. Snad budeme opět ve formě a podáme slušný výkon. Tímto všechny zveme.
29.04.2009 11:28:11
slamova.alena
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one