ústecké multi-žánrové hudební těleso
TOPlist
Arashit na FaceBooku - obrázek

Arashit na FaceBooku - obrázek

• Arashit konečně součástí virtuálního světa FaceBooku. Podpořte nás a přidejte se také na FaceBooku mezi naše fanoušky. Stačí kliknout SEM. Za případnou podporu děkujeme! Poprvé navíc dochází k uveřejnění plných verzí našich songů Kate Moss a Panenka Chucky!
Nový člen - obrázek

Nový člen - obrázek

• Jo, tak už je to hotová věc. Nový rok a nový člen v kapele. Je jím kytarový mistr nad mistry Láďa Mžourek (U.X.B, Black Sabaaka). No, to abysme se začli snažit. Původně jsme (neúspěšně) hledali dechaře a nakonec máme třetí kytaru. Mírovi stouplo sebevědomí, co se týče zpěvu a tak se sám dobrovolně definitivně pasoval do role frontamana – zpěváka. Zejména u nových věcí již bylo neúnosné, aby složitě preludoval na kytaru a do toho se ještě snažil frázovat. Příchodem Ládi bude problém vyřešen a třeba se Míra naučí i texty! Kytaru ovšem nehodí do žita okamžitě a tak z toho třeba vznikne ještě něco hodně zajímavého. Jo a prý se na tu trubku naučí on sám - tak to jsme na to hooodně zvědaví. Ještě by to chtělo zapracovat na image, Mirečku.
Šťastné a veselé - obrázek

Šťastné a veselé - obrázek

• Letos pouze stručně; kapela Arashit přeje všem klidné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2010. Jo a ať vám ježuch něco nadělí pod keř - krize nekrize.
• Možná by se na první pohled mohlo zdát, že se v kapele vůbec nic neděje, ale zdání klame. Momentálně panuje tvůrčí nálada a Arashit má právě rozpracované 2 nové skladby. Jedna už je téměř hotová. Autorem slov je Domek, v současnosti hlavní textař kapely, a 25., resp. 26. píseň (byla jedna instrumentálka) nese název ZLODĚJ SNŮ. Text je samozřejmě ke stažení v rubrice "texty".

Jak vidíte, pomalu, ale jistě dáváme dohromady materiál na nové CD, jehož název už je od pivovarských slavností profláknutý - bude se jmenovat JEMNĚ SOLENÉ a pak taky možná dojde k jedné poměrně významné a příjemné změně v kapele (ne nebude to můj odchod do bubenického důchodu), ale to se ještě uvidí.

Nové obludárium - obrázek

Nové obludárium - obrázek

• Do galerie vloženy snímky z posledního koncertu s kapelkou Fridrich a Fridrich v hospodě v Olšinkách.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one