ústecké multi-žánrové hudební těleso
TOPlist
Anglický překlad textu o Kate Moss - obrázek

Anglický překlad textu o Kate Moss - obrázek

• Jak se mi podařilo zjistit, Arashit se díky své skladbě o světoznámé modelce Kate Moss dostává i do zahraničních internetových médií (odkaz) a sice s live videem k této skladbě. A jelikož nečesky mluvící a rozumějící národy se můžou tak akorát dohadovat, o čem ta píseň vlastně je (samozřejmě, že o ničem, jako všechny naše texty, jelikož naše zásada je: hlavně nikomu nic nesdělovat), přikládám k původnímu českému textu jeho pokud možno odpovídající anglický překlad (od Jiříka) – viz ODKAZ. Snad nás za to nebude popotahovat :-)

• Taky se na českém hudebním poli objevil náš konkurent, který svou techno music produkuje pod pseudonymem AraSHIT. Kdyby se tak s námi aspoň pustil do spolupráce a zařadil do svého repertoáru nějaký ten cover našeho songu, když už nám ukrad jméno. A to jsme se domnívali, že takhle blbej název si už nikdo nikdy nemůže vymyslet. A hele...

Report z Bíliny - obrázek

Report z Bíliny - obrázek

• Report z Bílinské punk´s akce 25.4.2009 od Legalizátorů vložen do rubriky "média".
     Tak za sebou máme další společný koncert s měrunickou Legalizací. Náš výkon oproti minulé akci o poznání lepší, takže ten ples byla asi jenom nějaká slabá chvíle. Výstup Legalizace, která v současné době čítá již 5 členů, nás velice pobavil. Bylo to super, chlapi!
     Jinak Arashitem ve středu otřásla první menší rozepře; Alana chytil jakýsi splín, ale nyní se zdá, že už to nějak odeznělo a jedeme dál. Možná by si mohl v prvé řadě sáhnout nejdříve sám do svého vlastního svědomí (stejně tak i ostatní členové souboru). No a tvůrčí krize překonána hned včera, tj. v úterý na zkoušce, kdy Alan donesl další nápad, takže momentálně pracujeme na novém songu. Textík zatím není zvolený, i když je z čeho vybírat, neboť máme bohatou zásobu od našich dvorních dodavatelů textů.
     Ústeckým hudebním podhoubím začínají kolovat zvěsti o reinkarnaci ústeckých H4S, tak že by bylo zase s kým pořádat koncerty a splatit tak své dluhy? No, uvidíme. Momentálně půlka kapely řeší otázku bydlení, takže času je málo a tak koncertujeme pouze sporadicky. První ústecké vystoupení po 3/4 roce tak bude na pivovarských slavnostech. Snad budeme opět ve formě a podáme slušný výkon. Tímto všechny zveme.
...a další video - obrázek

...a další video - obrázek

• Další live záznam z Ulity, tentokráte skladby BLUES PROSTATIKA (nikoli pro statika) umístěn tentokráte na náš BandZone profil SEM a pak taky do rubriky "klipy".
Další video - obrázek

Další video - obrázek

• Video ke skladbě Blues podvedeného chlapečka s hostem Kelishem z vystoupení v ústeckém klubu Ulita 7.12.2007 vloženo na YouTube a do rubriky "Klipy".
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one