ústecké multi-žánrové hudební těleso
TOPlist
Alanův štěk - obrázek

Alanův štěk - obrázek

• Článek z dubnového čísla časopisu Muzikus od velkého ústeckého kytarového mága Víti Štefla - Stará škola. Článek autora je doplněn o krátké komentáře 5-ti nejlepších žáků První české rockové kytarové školy, mezi které byl vybrán i Alan... ► více

• Po jistých trablech s nahráváním nové desky jsou skladby i obal už k dispozici kapele. Teď ještě všechno zkompletovat a bude to. Tato deska je takové naše první dítě, po 9. měsících se snad konečně ocitne na světě. Doufejme, že nebude přenošené.

• Dnes přesně slaví naše kapelka páté narozeniny. Je až s podivem, že jsme se za tu dobu nestihli pořádně rozhádat a celý to rozpustit. Tak ještě aspoň jednou tolik!
● Dlouho jsem odolávala přesunu webu na server s adminským rozhraním. Změna adresy webu sebou přece jen přináší spoustu zmatků a není to zrovna ideální způsob řešení operativního spravování stránek, nicméně mě nebaví pořád někoho popostrkovat, aby už konečně udělal pořádný funkční web v php a já taky nemusím umět všechno, takže nakonec jsem zvolila tuto cestu a internetové stránky kapely přesunula na WebGarden. Možnosti nejsou sice ideální, třeba zařazení webu do katalogu jim trvá i půl roku, nicméně editovat jde přímo a nikoli přes ftp, což pro mě znamená velké usnadnění práce. A tak zatímco některým ústeckým kapelám jsem tento způsob doporučila už dávno, sama jsem se pořád pachtila s nějakým html kódem. No, mám já tohle zapotřebí? Takže šup, už jsme tady taky. Čas ukáže, zda je toto řešení pouze provizorní nebo trvalé.

● V galerii můžete okouknout parádní fotečky od Pupacka z březnového koncertu U Kmotra.

● Vpravo můžete hlasovat do naší nové zcela objektivní ankety, tak šup do toho, ať víme, na čem jsme ;-))))

21.3.2008 - obrázek

21.3.2008 - obrázek

• Další videoukázka - tentokráte ke skladbě Kolikrát - umístěna na náš profil na severu YouTube a odkaz na ní naleznete v rubrice "klipy".

• První letošní snímky od Ilfiho (ještě, že ho máme) z lednového koncertu v ústeckém klubíku U kmotra vloženy do galerie.

• Text k nové písničce s názvem Ema vložen mezi ostatní texty.

3.3.2008 - obrázek

3.3.2008 - obrázek

• Do sekce "klipy", resp. do našeho profilu na serveru YouTube vloženy 2 nové klipy prvního letošního vystoupení na maturitním plese OA Pařížská v KD Ústí nad Labem. Konkrétně se jedná o Kate Moss a Panenku Chucky.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one